Rady, Tipy a Triky na PC

Témata

Návšťěvnost

TOPlist

Osobní pomoc s PC

ICQ     385568425              -385-568-425

Telefon - 774 942 828 ONLINE

Programy pro OS Win

UPOZORNĚNÍ:
Žádný z odkazovaných souborů chráněný autorskými právy se nenachází na (www.pcportal.wgz.cz) ani na webu, který by mi patřil. Odkazované materiály nemusí být vždy legální. Stahováním těchto materiálů neporušujete autorský zákon v případě, že je použijete pouze pro výrobu kopie pro svou osobní potřebu, v jednom exempláři, který navíc nebudete dále šířit za účelem zisku (zejména §30 a další AZ). Jakékoliv jiné než uvedené použití je zákonem zakázáno.

Popis software:
Software nebo též programové vybavení počítače je sada všech počítačových programů umístěných v počítači. Software vzniká jeho programováním. Počítačový program obsahuje sekvence instrukcí, které jsou vykonávány procesorem počítače. Počítačový program je neoddělitelný doplněk hardware počítače. Počítačový software se dělí na dvě základní skupiny. Systémový software a aplikační software (aplikace). Obsah * 1 Systémový software o 1.1 Rozdělení systémového software o 1.2 Firmware * 2 Aplikační software o 2.1 Nejčastější typy aplikačního software * 3 Související články Systémový software Systémový software je programové vybavení počítače, které umožňuje spouštění nebo zpracování aplikačního software. Typický představitel systémového software je operační systém. Rozdělení systémového software * operační systém o jádro operačního systému o nástroje pro správu operačního systému * firmware o firmware vykonávaný procesorem o firmware pro programovatelné hradlové pole Firmware Firmware je označení pro software, který je na pevno zabudován v hardware. Typicky např. BIOS počítače v paměti ROM nebo programové vybavení mikrokontroléru v počítačové tiskárně. Aplikační software Aplikační software (programy) je programové vybavení, které je navrženo a vytvořeno pro řešení nějakého konkrétního problému. Nejčastější typy aplikačního software * Databázové systémy * Ekonomické a informační systémy * Grafické editory o bitmapové o vektorové * Hry * Internetové prohlížeče (browsery) * Kancelářské balíky * Počítačová podpora výroby (CAD, CAM, CAE…) * Pomocné programy – utility * Poštovní programy * Prezentační programy * Správci souborů a archivační programy * Spyware * Textové editory a DTP programy * Tabulkové kalkulátory * Výukové programy * Vývojové nástroje (nástroje pro tvorbu programů, kompilátory atd.)

coolbits.exe, (69.44kB)
Coolbits- program potřebný pro přetaktování grafické karty Nvidia
usb.disk.security.v5.1.0.0.rar, (965.73kB)
Tento freeware(ový) program Vám bezpečně ochrání Váš počítač před útoky virů právě přes  USB Flash Disky a paměťové karty.

Licence: Zdarma
OS: všechny Win
HTML - tipy a triky od profesionalu CZ.pdf, (1.41MB)
HTML triky a tipy na Váš web. Otevřete v Acrobat Reader.
Jak si zachovat soukromí při práci s Internetem.pdf, (519.09kB)
Jak si zachovat soukromí při práci s Internetem? V tom Vám pomůže tato kniha. Otevřete v Acrobat Reader
Počítačové sítě.pdf, (6.42MB)
Kniha o počítačových sítích. Otevřete v programu Adobe Reader.
Broza_-_Tvorba_www_stranek_pro_uplne_zacatecniky.pdf, (15.31MB)
Jak si udělat WWW? Přesně tímto tématem se zabývá celá kniha. Otevřete v Acrobat Reader.
ar-speedup.zip, (244.1kB)
Jednoduchá utilita, která výrazně urychluje spouštění aplikace Adobe Acrobat Reader. Program zakáže načítání některých zbytečných knihoven a plug-inů, které se načítají při spouštění programu Acrobat Reader.

Licence: freeware
Cena: zdarma
Professional.Search.Engine.Optimization.with.PHP.A.Developer_s.Guide.to.SEO.pdf, (8.03MB)
Tato kniha Vám pomůže s Vaším webem. Pokud tuto knihu přečtete a uděláte tak jak Vám bude řečeno, garantuji, že Vám začnou na web brouzdat celky lidí. Otevřete v Acrobat Reader.
viry.pdf, (1.67MB)
Tento soubor je ve stylu knihy. Tato kniha Vás provede světem virů, infiltrací a pomůže nastavit ochranu Vašich dat  ve Vašem počítači.
   Heslo: NE
   Potřebný program pro otevření dokumentu: Adobe Acrobat Reader
           
1  
2